AngryGames Forum

Zareklamuj własnego serwa dziś

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-11-07 14:10:00

Magiczny
Użytkownik
Dołączył: 2017-11-07
Liczba postów: 1
WindowsChrome 62.0.3202.75

[1.8] Survival Hardcore & Frakcje [1.8] - Już wkrótce !

Cześć ja nazywam się Magiczny i chciałbym przedstawić ci reklamę serwera Minecraft.. Więc jak już się tutaj znalazłeś to odpowiedz sobie na pytanie "Czy nie nudzą cię już zwykłe serwery Survival ?".. Tak ? - A więc dobrze trafiłeś, ponieważ u nas znajdziesz coś zupełnie nowego i innowacyjnego a dokładnie to 3 w 1, survival połączony z dreszczykiem hardcore ale również frakcjami. Tutaj główną rolą jest gra o życie ! To ty decydujesz o tym cz podołasz przeżyć, karą śmierci jest ban na serwerze, ale chwila chwila czyli że jak zginę to już nigdy nie wbije na ten serwer ? - Odpowiedź brzmi wbijesz ! My jako założyciele tego serwera myślimy o waszej rozgrywce i w każdą sobotę tygodnia, każdy ban jest usuwany ! A co jak nie chce mi się tyle czekać, jest jakiś drugi sposób ? - Oczywiście, nawet dwa ! Pierwszym sposobem jest napisanie prośby o Un-Bana na naszym forum a drugim po prosu wykupienie jego na naszej stronie ! Hmm.. Jeszcze ciebie nie przekonałem ? - W takim razie dodam iż na naszym forum jest często otwierana rekrutacja do naszego grona ! - A na kogo mogę się dostać ? - U nas możesz się dostać na Moderatora, Budowniczego lub Grafika.. A są jakieś inne rangi na serwerze ? - Pewnie ! Na naszej stronie internetowej jest możliwość wykupienia sobie rangi Vip lub Svip ! No.. a poradnik ? - Poradnik znajdziesz na serwerze pod komenda /help, a jeżeli będziesz stałym graczem to możesz właśnie ty napisać taki poradnik na naszym forum, więc już teraz nie czekaj tylko wbijaj i baw się dobrze ! Pozdrawiamy administracja McEkipa !

Serwer jest w trakcie prac technicznych !
Ale serdecznie zapraszamy na nasze forum internetowe !- McEkipaa.cba.pl

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
motylkoweopowiesci - tp - nrg - kokainowyswiat - snh